Turizm ve Taşımacılık sektöründe uzun yıllar hizmet vermiş olan firmamız, gelen talepler doğrultusunda günlük ve aylık olarak araç kiralama konusunda hizmete başlamıştır. Teknolojinin ilerlemesi ile beraber yeni özelliklere sahip araçları düzenli olarak filomuza katarak, araç seçimlerinizde hayaliniz olan araçları daha kolay bir şekilde bulmanıza olanak sağlıyoruz. Güvenilir ve uzun yolculuklar için ideal bagaj ve yolcu taşıma kapasitesine sahip araçlar sayesinde oto kiralama konusunda hizmetinizdedir.

Müşteri memnuniyetine önem vererek 5+1 ve 8+1 yolcu taşıma kapasitesine sahip binek ve minibüs sınıfı araçlarımız ile gaziantep ilinde talep ettiğiniz bölgelere ücretsiz olarak teslimat yapıyoruz. Bununla beraber şöförlü araç ve havaalanı transferleri konusunda tecrübeli personellerimiz aracılığı ile yolculuklarınızı gerçekleştirebilirsiniz. 

Gaziantep ilinde sunduğumuz oto kiralama ve şöförlü araç hizmetlerimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını en uygun fiyatlar ile karşılamayı hedeflerken, her yıl filomuzda yaptığımız yenilikler ile yeni araçlar ile tanışmanızı hedeflemekteyiz. Konusunda uzman ve uzun yıllar gaziantep'in birçok bölgesinde hizmet veren Bayraktar, ücretsiz araç teslimatı ve 7/24 hizmet anlayışı ile faaliyet göstermektedir. Tarihi yönleri ve gezilecek yerleri ile birçok kişinin merak ettiği Gaziantep bölgesinde günlük veya aylık farklı yakıt seçeneğine sahip araçlar sayesinde kiralamanın avantajlarını elde edebilirsiniz.

Hakkımızda